• Firma Autobroker-24 powstała w roku 2005

    więcej

oferta

Oferujemy możliwość zakupu nowych samochodów osobowych i dostawczych na terenie UE jak i poza jej granicami, w cenach nawet o 30% niższych niż u krajowego dealera, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa oraz pełnej gwarancji uznawanej we wszystkich krajach UE. Dostarczanie aut w najniższej cenie jest możliwe dzięki stale rosnącej sieci wyselekcjonowanych i zaufanych dostawców, niskich marż i stałemu monitoringowi europejskiego runku samochodowego.

Realizujemy zarówno zamówienia zbiorcze jak i indywidualne.

W szerokiej ofercie aut znajdują się modele większości marek samochodowych.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa i wyboru optymalnego pod względem cenowym i technologicznym wariantu oferty.

Załatwiamy formalności związane z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji wymaganej do rejestracji i transportu auta.

Zapewniamy transport samochodów do odbiorcy pod wskazany adres w całej UE. W zależności od dostępności danego modelu jesteśmy w stanie go dostarczyć w terminie kilku dni.

Nasz zespół

maciej duszyński

dyrektor ds. marketingu.

 

maciej duszynski

dyrektor ds. marketingu.

Współzałożyciel marki Autobroker-24. Jego zaangażowaniu i pomysłom firma Autobroker-24 zawdzięcza nieprzerwany rozwój od 2007 roku. Z branżą motoryzacyjną jest związany od 2004 roku. W latach 2007-2012 pracował w koncernie Volkswagena uzyskując najwyższe wyniki sprzedażowe. Odpowiada za strategię marketingową firmy Autobroker-24 oraz reprezntuje firmę w realizacji największych kontraktów.

michał waśkowicz

dyrektor zarządzający

 

michał waskowicz

dyrektor zarządzający

Współzałożyciel marki Autobroker-24. Dba o realizację celów strategicznych firmy. Z branżą motoryzacyjną związany od 2002 roku. W latach 2005-2013 , z sukcesami współpracował z firmami leasingowymi, kilkakrotnie notując najlepsze wyniki sprzedażowe w kraju. Dzięki jego pracy i doświadczeniu firma Autobroker-24 z powodzeniem funkcjonuje na rynku europejskim, z roku na rok zwiększając swoje wyniki sprzedaży.

rafał chojnowski

doradca klienta, handlowiec

 

rafał chojnowski

doradca klienta, handlowiec

W firmie Autobroker-24 pracuje od 2015 roku. Odpowiada za kontakt z klientami zagranicznymi, przygotowanie oferty, negocjacje cenowe. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu z Rafałem, który biegle mówi po angielsku. W kontakcie z klientem zawsze szuka najkorzystniejszych rozwiązań, dzięki temu nasi klienci zawsze czują się w pełni usatysfakcjonowani usługami świadczonymi przez firmę Autobroker-24.

michał badziąg

doradca klienta, specjalista ds. zakupów i transportu

 

michał badziąg

doradca klienta, specjalista ds. zakupów i transportu

Z firmą Autobroker-24 współpracuje od 2013. Michał odpowiada za negocjacje cenowe z dostawcami aut. Dba o to, aby nasi europejscy partnerzy otrzymywali oferty najbardziej konkurencyjne cenowo na międzynarodowym rynku. Ponadto zajmuje się planowaniem i realizacją transportu.

justyna sędzielowska

specjalista ds. zakupów

 

justyna sędzielowska

specjalista ds. zakupów

marcin bańka

specjalista ds. zakupów

 

marcin bańka

specjalista ds. zakupów

klaudia rudko

koordynator ds. transportu i logistyki

 

klaudia rudko

koordynator ds. transportu i logistyki

natalia szylak

koordynator ds. transportu i logistyki

 

natalia szylak

koordynator ds. transportu i logistyki

aneta cymerys

główna księgowa

 

aneta cymerys

główna księgowa

Od 2013 roku związana z firmą Autobroker-24. Tegoroczna absolwentka finasów i rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego, dba o to, aby rozliczenia z naszymi klientami przebiegały bezpiecznie i sprawnie. To głównie za jej sprawą nasi klienci mogą być pewni, że transkacja z firmą Autobroker-24 jest czystą formalnością.

Współpraca z dostawcami

W związku z prężnym rozwojem firmy Autobroker-24 jesteśmy zainteresowanie podjęciem długofalowej współpracy z dostawcami i dilerami aut z całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży brokerskiej poparte wieloma skutecznymi realizacjami i opiniami ponad setki zadowolonych klientów, pozwoliło nam wypracować unikatową metodę, która gwarantuje wszystkim stronom transakcji pełne bezpieczeństwo. Mamy świadomość, jak ważną rolą w procesie sprzedaży aut pełnią dostawcy, doskonale znamy ich oczekiwania i obawy, dlatego wypracowane przez nas zasady współpracy, w połączeniu z dużą elastycznością dają pewność osiągnięcia satysfakcjonujących korzyści dla obu stron.

Podejmując współpracę z naszą firmą zyskujecie Państwo:

Nieograniczone możliwość zawarcia transakcji z dużą ilością nowych podmiotów z szybko rosnącej bazy naszych klientów. Większość z nich w profilach swojej działalności nie posiada wpisów związanych z handlem samochodami, a zakupione samochody są użytkowane na terenie naszego kraju przez okres co najmniej pół roku. W związku z tym rejestracja nowo zakupionych aut odbywa się na tzw. stałym dowodzie rejestracyjnym. Ponadto na każde zakupione u Państwa auta wykupujemy roczne ubezpieczenie komunikacyjne.

Dostęp do kompleksowego i profesjonalnego doradztwo prawnego i proceduralnego ze strony naszej firmy, które przyczyni się do wzrostu Państwa wiarygodności rynkowej oraz podniesie prestiż Państwa firmy w oczach importerów czołowych marek samochodów na rynku krajowym. Ponadto pozwoli też uniknąć najczęściej popełnianych przez dostawców aut błędów przy realizacji tego typu kontraktów.

W ramach szerokich struktur naszej firmy istotną rolę odgrywa dział transportu i logistyki. Wszyscy nasi kierowcy odbyli cykl specjalnie opracowanych szkoleń i posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Dzięki temu nasi dostawcy uzyskują od naszej firmy gwarancję terminowości, rzetelności i niezbędnej dyskrecji, po to aby mieć stuprocentową pewność bezpieczeństwa odbioru i transportu aut.

Możliwość pozyskania większych kontraktów za sprawą szerokiej sieci współpracujących z nami przedsiębiorstw. Naszymi klientami są m.in. spółki z udziałem skarbu państwa, przedsiębiorstwa notowane na giełdzie, oraz duże podmioty gospodarcze, które regularnie dokonują rozbudowy, modernizacji i wymiany swoich flot samochodowych.

Dla naszych kooperantów, wszystkich dostawców i dealerów aut stworzyliśmy specjalny system premiowy i gratyfikacyjny. Wierzymy, że satysfakcja ekonomiczna naszych partnerów biznesowych płynąca z długoterminowej współpracy z naszą firmą, jest niezbędnym warunkiem do zacieśniania i rozwoju wzajemnych relacji, a w konsekwencji osiągnięcia celów finansowych obu stron.

kontakt

Autobroker24

ul. Łużycka 10 A lok. 15
81-537 Gdynia
tel 58 625 15 70

przełącz mapę